Masażer antycellulitowy

Masażer antycellulitowy ranking

 

Cellulit to rzecz, której każda kobieta wolałaby uniknąć. Niestety, niewiele można znaleźć na rynku skutecznych rozwiązań pozwalających na pozbycie się uporczywych nierówności na skórze. Nie ma jednak co się zniechęcać, ponieważ z pomocą przyjść nam może masażer antycellulitowy, który z pewnością zadziwi niejedną z was swoją skutecznością.

 

Jaki masażer antycellulitowy wybrać?

Najpierw zacznijmy jednak od tego, jaki masażer antycellulitowy będzie dla was najlepszym rozwiązaniem. Wybór nie jest do końca oczywisty i z tego też względu dobrze będzie przyjrzeć się wadom oraz zaletom poszczególnych rodzajów masażerów antycellulitowych.

 1. Masażer ręczny – zdecydowanie najbardziej popularny rodzaj masażera antycellulitowego, który zasłużył sobie na to miano przede wszystkim niską ceną oraz łatwą dostępnością. Mimo tego, masażery ręczne są w stanie zaoferować relaks oraz masaż dopasowany do naszych preferencji. Jego główną wadą jest jednak to, że masaż potrafi szybko stać się męczący i doprowadzić do zniechęcenia. W celu osiągnięcia efektów antycellulitowych trzeba wykonywać około 20-minutowy masaż.
 2. Masażer elektryczny – tego typu masażer antycellulitowy jest droższy oraz mniej dostępny od ręcznego odpowiednika, ale wydanie większej ilości pieniędzy opłaci się nam w zdecydowanej większości przypadków. Sprzęt nie doprowadza do zmęczenia użytkownika dzięki temu, że sam wykonuje całą pracę – nam pozostaje jedynie przyłożyć go do konkretnego miejsca. Oprócz tego, możemy oczywiście także wybrać rodzaj oraz intensywność masażu. Wadą tego typu urządzeń jest głównie wyższa cena oraz brak możliwości użytkowania w podróży, o ile nie zdecydujemy się na masażer zasilany akumulatorem. Masażer elektryczny uznawany jest przez ekspertów oraz klientów za o wiele lepsze rozwiązanie od masażera ręcznego, o ile nie mamy oczywiście problemu z wydaniem na niego większej ilości pieniędzy.

Dlaczego warto korzystać z masażera w walce z cellulitem?

 • Wykonywanie odpowiedniego masażu na cellulit nie należy co prawda do łatwych zadań, zwłaszcza w przypadku masażerów ręcznych, ale odpowiednie wykonanie tego typu masaży sprawi, że doprowadzimy do rozbicia grudek znajdujących się pod skórą.
 • Dodatkowo, masaż antycellulitowy przyspieszy wchłanianie kosmetyków. W trakcie masażu masażerem powinno się stosować także balsam lub żel na cellulit – zmniejszy to dolegliwości związane z wykonywaniem masażu oraz jeszcze bardziej przyspieszy wchłanianie kremu.
 • Sprawa wygląda zupełnie inaczej w przypadku masażerów elektrycznych, które są bardzo proste oraz łatwe w użyciu. W ich przypadku rośnie również skuteczność przeprowadzanego masażu, który to staje się nawet kilkadziesiąt razy skuteczny.

Rodzaje masażerów

Wyróżniamy także kilka rodzajów masażerów, które przeznaczone są do różnych części ciała. Każdy z nich różni się swoim działaniem oraz posiada inne funkcje, które dodatkowo zwiększają relaks oraz przyjemność odczuwane podczas masażu.

 1. Masażer do głowy – stosowanie tego typu masażera jest proste, przyjemne i opiera się jedynie na stymulowaniu skóry głowy. Wiele osób uważa tego typu masaż za bardzo relaksujący i przyjemny. W przypadku masażerów elektrycznych możemy również wybrać różne rodzaje masażu, jak np. masaż pulsacyjny czy masaż wibracyjny.
 2. Masażer do ciała – tego typu masażery stosowane są do masowania większych partii ciała takich jak uda, bark, szyję, przedramię, łydki, pośladki itp. To właśnie masażery do ciała są wykorzystywane do zwalczania cellulitu. Cechuje ich przede wszystkim intensywny sposób masowania, w którym to wyręczyć mogą nas masażery elektryczne.
 3. Masażer do stóp – z kolei tego typu masażery przyjmują najczęściej kształt zbliżony do miski z wyprofilowanymi otworami. Sam masaż odbywa się poprzez wibracje lub ruch kilkudziesięciu punktów znajdujących się na dnie urządzenia. Nie jest to jednak koniec zalet tego typu masażerów, ponieważ mogą one posiadać mieć cały szereg funkcji – podgrzewania i utrzymywania określonej temperatury wody, ozonowania, akupresurę czy pumeks.

Przydatne porady – pokonaj cellulit z nami

pokonaj cellulit

 • Stosuj masażery antycellulitowe, najlepiej elektryczne, z różnymi rodzajami oraz intensywnością masażu.
 • Nie bój się stosować kremów oraz balsamów, one również wspomagają walkę z cellulitem.
 • Dobrym pomysłem na zwalczenie tego typu zniekształcenia jest również zdecydowanie się na zabieg endermologiczny.

Najpopularniejszy masażer antycellulitowy Beaurer

Świetnym przykładem skutecznego masażera antycellulitowego, jest masażer Beaurer, który wyróżnia się komfortem użytkowania, intensywnością masażu oraz atrakcyjną ceną. To produkt, który śmiało możemy polecić każdej z was.

Masażer na cellulit Ranking & Opinie

Również opinie klientów są pozytywne i najczęściej chwalą oni sobie masażery elektryczne, których działanie potrafi nawet zaskoczyć. Masażery o takich cechach znajdziecie w naszym rankingu poniżej, który zawiera najlepsze naszym zdaniem produkty na rynku.

 

Dodaj komentarz